You are here
Home > Teknik Servis > PhpFox 3.5.0 Set İndir Videolu Resimli Anlatım

PhpFox 3.5.0 Set İndir Videolu Resimli Anlatım

 

 

Ekran Alıntısı

 

PHPFoxy 3.5.0 Sosyal ağ paylaşım scriptidir arkadaşlar. Facebook’a benzerdir bire bir aynı dyebiliriz bütün özellikler aynı olmasda tabi! Fotoğraflar, etkinlikler apps uygulamlar çevrimiçi arkadaşlar gibi birçok uygulaması vardır admin panel gayet kullanışlıdır türkçe desteği vardır. Birçok yönüyle çok güzel tasarlanmış bir scripttir arkadaşlar bu sektöre giriyorsanız bu php scriptle başlamalısınız.

İndirdiğiniz dosya içerisinde phpfox script , türkçe dil dosyası ve temalar mevcuttur. Kurulum videosunu da alttaki linkten indirebilirsiniz.

Turbobitten dosya indirmeyi bilmiyorsanız bu videoyu izleyiniz.

http://siteindir.com/turbobit-netten-dosya-nasil-indirilir-videolu-anlatim/

Video Anlatım ;  İNDİR

 

>>>>>>>>>>Script İNDİR<<<<<<<<<<

Not : Sitemizde yayınlanan dosyalar, diğer paylaşım sitelerinden alıntı yapılmıştır. Size aitse veya warez olduğunu düşünüyorsanız konuya yorum yaparak lütfen bizi bilgilendiriniz. İndirdiğiniz dosyayı virüs kontrolünden geçirmeyi unutmayın. Sitemiz mesuliyet kabul etmez. Sorumluluk tamamen indiren kişiye aittir!!! İletişim İçin [email protected] E-Mail Adresini Kullanabiliriniz.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir. Eğer yararlı ise makale daha geniş araştırmalara ve değerlendirmelere tabi olur.
Lucas
Hayat Ne Garip , Gemiler Felan !
http://siteindir.com

11 thoughts on “PhpFox 3.5.0 Set İndir Videolu Resimli Anlatım

Bir Cevap Yazın

Top